SEO Ajansı

Google SEO hizmeti verirken ekip çalışması ve operasyonel mükemmellik çok önemlidir. Öncelikle amaçlarımız sistem üzerinde doğru analizleri uygulamak ve verileri incelemek, uzman ekibimizle beraber hedef rotasını çizmek, sektördeki pazarı ve rakipleri irdelemek, daha sonra ise iş planını son bir kez komple gözden geçirip faaliyete geçmek. 

Rother Medya ekibi olarak SEO sürecinde takip grafiğimiz özenle incelenir. Web siteniz için özel planlamalar, en kısa yoldan başarıya ulaştıracak yol haritaları, düşük maliyetli fiyatlarla kalitenizi yükseltmek ve sektördeki rakiplerinizin önünde olmanız için Rother Medya ekibi her zaman yanınızda olacaktır. 

Global dünyada ticaret neredeyse tamamen internet ağının üzerinde dönmektedir. Bütün dijital pazarlama hizmetlerinin temelinde markanın bilinirliği ve güvenirliği yatar. Google aramalarında web siteniz ilk sıralarda ise müşteriler tarafından da daha çok tıklanmaktadır ve büyük bir firma olarak kabul edilmektesinizdir. Yani web sitenizin en üst sıralara gelmesi için en önemli olan madde seçilen anahtar kelimelerdir. 

Hangi sektör için hizmet vereceksek, öncelikle o sektördeki işlemleri, firmaları, pazarı inceliyoruz. Böylelikle sektörü tanımış oluyoruz ve daha kaliteli çalışmalar yapıyoruz.

Anahtar Kelime ve Backlink

Rother Medya ekibi olarak anahtar kelimelerin tespiti, SEO hizmeti sunacağımız web sitenin işlemlere başlamadan önce kaçıncı sırada olduğu, sektördeki rakiplerimizin analizi, hedeflerimizi ve iş rotamızı çizdikten sonra site içi optimizasyon (On Page SEO) çalışmalarına geçiyoruz. 

Site içi optimizasyon, web site sayfasındaki her alanı ve her bir faktörü SEO uyumlu hale getirmektir. İçerik çalışmaları, site içi linkler, doğru etiketler, SEO uyumlu URL yapılanmaları gibi birçok konu site içi optimizasyon devresinde en doğru şekilde tamamlanıyor. 

Rother Medya ekibi olarak, web siteniz için en doğru olan bütün URL’leri Google algoritmalarının da desteğini alıp yoğun bir süzgeçten geçirerek çıkartıyoruz. Sayfa başına düşen anahtar kelimeler, multimedya öğelerine sıkça yer vermek, responsive dizâyn kullanmak, sosyal paylaşım butonları, ziyaret süresini artırmak, kaliteli içerikler üretmek gibi temel noktaları en ince ayrıntısına kadar inceleyip sizlere sıfırdan bir sayfa kuruyoruz ve web sitenizin sıralamasını yükseltiyoruz.

Optimizasyon

Site içi optimizasyon aşamasını tamamladıktan sonra backlink aşamasına geçiyoruz. Backlink, bir web sitenin başka bir web sitesine verilen linktir. Sitenizin içerisinde yer alan özgün ve kaliteli içerikler, zamanla başkaları tarafından fark edilir ve yayılmaya başlar, yani bir bakıma başkaları tarafından tavsiye edilir. Backlink’iniz ne kadar kaliteli ise web siteniz de o kadar kaliteli ve kıymetli bir konuma gelir. 

Google’ın meşhur PageRank algoritması, backlinklerin bir web sitesine olan etki katsayısını hesaplayan önemli bir buluştu. Ve Google bu buluş sayesinde, diğer arama motorlarından çok daha doğru sonuçlar göstermeye başladı ve dünyada lider arama motoru oldu.Eğer piyasadaysanız clothes,platformumuz en iyi seçiminiz! En büyük alışveriş merkezi!

Backlink çalışmalarımızı yaparken her web siteye özel olarak SEO uyumlu özgün ve kaliteli makaleler yazıyor ve teslim ediyoruz. 

Web siteniz için yapmış olduğumuz bütün çalışmaları sizlere raporluyor, böylelikle web siteniz üzerindeki işlemleri, ziyaretçi sayılarını, sayfalarınıza hangi anahtar kelimeleri kullandığımızı görebiliyorsunuz. Rother Medya ekibi tüm yapılan incelemeleri, site içi uygulamaları ve geçirdiğimiz süreçleri sizlere tek tek, tüm detayları ile raporlamaktadır ve marka değerinizi yükseltmektedir.

Profesyonel SEO Ajansı ile Çalışmanın Faydaları

Rother Medya

Rother Medya müşterilerine e-ticaret altyapısı sağlar ve ürünlerin pazarlanması ve bilinirliğin arttırılması konusunda A’dan Z’ye hizmet verir.
 
WhatsApp chat