Dijital Pazarlama Ajansı

Televizyon reklamları yüksek bütçeleri sebebiyle, radyo ve dergi, bilboard reklamları gibi eski pazarlama araçları, internet ve sosyal medya kullanımının bu kadar yaygın olduğu bir dönemde tercih edilmemektedir. Bu maliyetli ve eskiyen pazarlama araçlarının yerine sizlere, daha düşük bütçelerle daha etkin bir pazarlama yöntemini, dijital pazarlamayı sunuyoruz.

Dijital Pazarlama sektöründe sizleri başarıya ulaştırmak için neler yapıyoruz ?

  • Potansiyel müşterileri google adwords, seo ve sosyal medya ile topluyoruz.
  • Analytics ile ölçümlüyoruz, değerlendiriyoruz ve analiz ediyoruz. Devamlı takipte kalıyoruz.
  • Reklamları güncel tutarak en doğru kitleyi hedefliyoruz.
  • Hazırda ki müşterileriniz ile etkileşime geçme ve sahip olma konusunda destek veriyoruz.

Müşterileri Nasıl Topluyoruz ?

Başlangıçta sektörünüz ile ilgili araştırma yapıyoruz ve sizlere sorduğumuz sorular ve aldığımız cevaplar ile beraber plan çizerek ilerlemeye başlıyoruz. Bu derin araştırmaların detayına girmek gerekirse;

Google’da trend olan aramaları inceliyoruz. Sektör dijital pazarda hangi mecrada daha etkili olur, sosyal medya yönetiminde hangi etiketlerle verim alırız, hedef kitle nerede vakit geçiriyor ve hedef kitle yaş ortalaması gibi konularda derin araştırma süreci başlıyor. Ayrıca web sitenizin Google ile uyumluluğunu inceliyoruz ve eksiklerinizi bilgi olarak aktarıyor ve destek veriyoruz.

Dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi ekip işidir, tüm bunları yaparken ekip olarak çalışıyoruz ve müşterilerimize hizmet veriyoruz.

SEO Çalışmaları ile Müşteri Toplama

SEO sayfamızda detaylı olarak anlattığımız gibi, sitenize gelicek trafiğin en önemli kaynaklarından birisi SEO’dur. Sitenizin google algoritmalarına uygunluğu ve optimizasyonun yapılması, anahtar kelimelerin belirlenerek sitenin google sıralamalarında gelişerek kalıcı hale gelmesi için uzman kadromuzla SEO çalışması yapıyoruz.

Google Adwords ile Müşteri Toplama

SEO çalışmaları devam ederken, siteniz hızla yükseliyor ve trafiğiniz artıyor. Önemli diğer trafik kaynaklarından biri adwords reklamlardır. SEO ve adwords birbirinden ayrılmaz muhteşem bir ikilidir. Sizlere minimum maliyet ve maksimum oranda dönüş aldırarak ve bunu garantileyerek trafiğinizi arttırıyoruz. 

Sosyal medya ile Müşteri Toplama

Sosyal medyanın gücünü asla küçümsememek gerekir. Sosyal medyayı aktif kullanarak alıcağınız dönüşler sizleri fazlasıyla şaşırtacaktır. Sosyal medya reklamları müşteri çekme konusunda sizlere kolaylık sağlıyacaktır. Öncelikle sektörel kitle hangi mecrada vakit geçiriyor Twitter, Facebook, İnstagram, Linkedin gibi platformlarda araştırmalar yapıyoruz. Daha sonrasında o mecraya yoğunlaşarak dönüşleri garantili olarak arttırıyoruz. Sosyal medya reklamlarında minimum bütçeyle maksimum dönüş aldırıyoruz. Sosyal medya reklamları profesyonel ekibimiz tarafından ve sizlerle sürekli iletişim halinde kalarak yönetilmektedir.

Ölçüm, Değerlendirme ve Analiz

Google analytics, Google search console ve Yandex Metrica ile verilerinizi ölçümlüyoruz. Çok önemli olan bu konuyu dikkatli olarak uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Hangi mecradan trafik gelmiş, hangi anahtar kelimeler yoğun olarak kullanılıyor ve demogrofik bilgiler gibi önemli bilgileri analiz ediyor ve ölçümlüyoruz. Sonrasında bu verilere göre yeni stratejiler geliştiriyoruz.

Müşterilerle Etkileşim

Websitenizi, kayıtlı müşterilerinize hatırlatma konusunda sizlere destek vermekteyiz. Mail marketing konusunda profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Mail marketing kampanya oluşturulması, görsel hazırlanması ve bültene kayıtlı müşterilere toplu mail gönderimi konusunda destek veriyoruz.

Sizlere dijital pazarlama alanında google ve sosyal medya reklam desteği vererek satışlarınızı arttırarak sitenizi üst sıralara çıkartıyoruz ve bilinirliğizi arttırıyoruz.

Dijital Pazarlama Nedir ?

Rother Medya

Rother Medya müşterilerine e-ticaret altyapısı sağlar ve ürünlerin pazarlanması ve bilinirliğin arttırılması konusunda A’dan Z’ye hizmet verir.
 
WhatsApp chat